Opis (Recenzja) gry Crazy Poker

Opis (Recenzja) gry Crazy Poker:

Gra, przeglądarkowa Crazy Poker to nowa gra na naszej klasie. Zapraszamy do wspaniałej gry Crazy Poker na dzikim zachodzie. Jako prawdziwy kowboj zanurz się w tej fantastycznej grze, wygrywaj żetony , udzielaj się w turniejach, a także podnoś poziom w grze.

Jeśli nie umiesz jeszcze grać w pokera to się nie martw. W grze jest trener, który pomorze ci w pierwszych krokach jak grać oraz jak grać aby wygrywać. Grę rozpoczynasz od zajęcia miejsca przy stole, reszta pójdzie jak z płatka – Zapraszamy do gry Crazy Poker .

Opis (Recenzja) gry Crazy Penguin Wars:

Ehh, teraz coś dla wszystkich co kochają kultowe wormsy, Crazy Penguin Wars to wznowienie tej wspaniałej rozgrywki, ale już nie wcielamy się w śmieszne robaki, ale w równie przezabawne pingwiny, które możemy dostosować po względem wyglądu do własnych upodobań. Zabawa jest naprawdę przednia, a możemy zarówno dołączyć do tryby dla początkujących, gdzie nauczymy się jak używać dostępnych broni, a także będziemy mieli możliwość tworzenia własnych gier i zapraszania tam znajomych. Dodatkowo system dobierze nam trzech przeciwników, żywych graczy i wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa.

Pozostałe wpisy:

About the author /


Related Articles

Kategorie

Polecamy: