Opis (Recenzja) gry Xhodon

Opis (Recenzja) gry Xhodon:

Gra przeglądarkowa Xhodon, w której możesz stanąć po stronie światła czy też cienia. Masz do wyboru 2 światy. Świat Trioli i świat Krasnoludów. Jeśli już wybrałeś świat, w którym chcesz być, teraz czas na wybór, po której stronie walczyć-światła czy cienia? Teraz to już czas wcielić się w maga. Drzewo życia będzie cię prowadzić i doradzać w grze, jako twój przewodnik. Twoim celem w grze są różne misje miedzy innymi odnalezienie świętego Artefaktu. W grze Xhodon czeka na ciebie wiele przygód, liczne questy oraz magiczne przedmioty.

Opis (Recenzja) gry Zagubiona Wyspa:

Zagubiona Wyspa gra przeglądarkowa, w której czeka na ciebie słońce, dzika plażą i palmy. W Zagubionej wyspie zwiedzasz dużą dziką wyspę. Ale nie o to tu chodzi, aby nic nie robić, więc na leniuchowanie i na nudę nie ma tu czasu.
W grze jesteś właścicielem tej wyspy, uprawiasz i zbierasz owoce oraz kwiaty. Możesz później nimi handlować z mieszkańcami wyspy lub innymi graczami. Prócz sadzenia i pielęgnowania plonów musisz wyspę doprowadzić do stanu użytkowania, usuń więc nie potrzebne chwasty i kamienie. Nie czekaj dłużej i weź się do pracy, jako pierwsze zasadź, chili. W grze Zagubiona wyspa masz także możliwość zakładania gildii.

Pozostałe wpisy:

About the author /


Related Articles

Kategorie

Polecamy: