Pokoje zagadek

Pokoje zagadek (8)W ostatnim czasie rynek podbiła niezwykła forma spędzania wolnego czasu – pokoje zagadek – logic room. Czym są pokoje zagadek i dlaczego mają tak wielu zwolenników?
Pokoje zagadek to pomieszczenia – zazwyczaj 2 lub 3 w jednej siedzibie,  w których organizator zamyka grupę ludzi na określony czas i sami przy pomocy wskazówek, które można znaleźć w pokoju, jak i tych od organizatora, muszą rozwiązać zagadkę i znaleźć klucz, by móc się wydostać z pokoju. W pokojach są określone stopnie trudności, a poziom możemy wybrać sami. Wejście do takiego pokoju ma ograniczoną liczbę osób i jest to uzależnione od wielkości pomieszczenia i od ogólnych zasad panujących w pokojach zagadek. Warto wybrać się większą grupą ludzi, zabawa jest gwarantowana, a i uwolnić jest się łatwiej, gdy wiele osób angażuje się w zabawę.
Pokoje zagadek to idealne miejsce na zorganizowanie na przykład przyjęcia urodzinowego. Można wynająć wtedy całe studio, a wrażenia gości na pewno będą niezapomniane – bez wątpienia każdy wyjdzie z imprezy uśmiechnięty.

Pozostałe wpisy:

About the author /


Related Articles

Kategorie

Polecamy: